Regeneracja Przekładni Kierowniczych Wrocław
Regeneracja Przekładni Kierowniczych Wrocław

REGENERACJA PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH WROCŁAW


naprawa przekładni kierowniczych i maglownic Wrocław

Stan naszych dróg w mieście Wrocław sprawia, że zawieszenie samochodów nie ma lekkiego życia. Różnorakie dziury, nierówności i wysokie krawężniki drastycznie wpływają na zużycie układów: kierowniczego i zawieszenia. Styl jazdy ma duże znaczenie. Jednakże średnio co 100 000 przejechanych kilometrów powinniśmy się liczyć, że będzie potrzebna naprawa przekładni kierowniczych (maglownic). Usterki związane z tym podzespołem maja duży wpływ na bezpieczeństwo nasze oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie warto ich lekceważyć!

Regeneracja przekładni kierowniczych. Co przyspieszy wymóg?

  • najeżdżanie na przeszkody
  • napotykanie dziur przy skręconych kołach
  • kręcenie kołami w miejscu
  • zbyt duże felgi przy niedużym profilu opony
  • pokonywanie progów zwalniających

 

Objawami zużycia maglownic są m.in. „luzy” odczuwalne na kierownicy oraz stuki przy skrętach oraz pokonywaniu nierówności. Są to dość drogie podzespoły stąd powszechna staje się dużo tańsza naprawa: regeneracja maglownic. Serwis samochodowy R.R. Wrocław chętnie wykona dla Państwa wszelkie naprawy związane z tym podzespołem. Montaż i demontaż przekładni kierowniczych jest w większości przypadków skomplikowaną czynnością wymagającą zaangażowania profesjonalistów.

Kompleksowa naprawa przekładni
kierowniczych / regeneracja maglownic:

  • diagnostyka
  • regeneracja
  • montaż maglownic
  • demontaż

 

R.R Mechanika pojazdowa Wrocław Rafał Ryśnik – Tel. 726 516 216


Kiedy jest potrzebna regeneracja przekładni kierowniczych?

Podstawowe objawy zużycia maglownicy to odczuwalne na kierownicy luzy, a także stuki przy zmianie kierunku jazdy oraz pokonywaniu nierówności.

Na czym polega regeneracja maglownicy?

Regeneracja maglownic to wymiana uszczelek, eliminacja luzów, jak również wymiana drążków kierowniczych i końcówek drążków. Regeneracja maglownic to oprócz tego jej oczyszczenie, wyszlifowanie listwy oraz montaż nowych tulei.

Co ma wpływ na uszkodzenie przekładni kierowniczych?

Podstawowe czynniki zużycia przekładni to: najeżdżanie na przeszkody i progi zwalniające, wjeżdżanie w dziury przy skręconych kołach, kręcenie kołami w miejscu, zbyt duże felgi przy niedużym profilu opony.