Diagnostyka Samochodowa
Diagnostyka samochodowa Wrocław

DIAGNOSTYKA SAMOCHODOWA WROCŁAW


Potrzebujesz sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu? Zapraszamy na jego pełną diagnostykę komputerową do naszego serwisu i warsztatu samochodowego we Wrocławiu. Chętnie Pomożemy Ci nie tylko w rutynowej kontroli! Możesz na nas liczyć podczas szukania „winowajcy” nieprzyjemnych dźwięków, zapachów, palących kontrolek lub innej awarii pojazdu. Warsztat samochodowy oferuje pełny zakres usług diagnostycznych dla Twojego samochodu.

Diagnostyka samochodowa Wrocław wykonywana jest najnowszym testerem diagnostycznym X-431 Pro. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i bezbłędnie wskazać źródło dręczących usterek! Wiadomo, że większość problemów można zidentyfikować „na oko” bądź poprzez wieloletnie doświadczenie. Sytuacja jednakże nie zawsze jest tak prosta. Wystarczy do nas przyjechać i zostawić samochód na klika godzin, a my dowiemy się, co dzieje się z Twoim pojazdem. Możemy także zaoferować dodatkowy serwis klimatyzacji samochodowej czy wymianę oleju. Po wykonaniu profesjonalnej diagnostyki czasami okazuje się, że usterka nie jest tak poważna, jak mogłoby się wydawać. Łatwo tym samym, zamiast dużej naprawy, podmienić bądź zreperować drobny komponent, oszczędzając tym samym dużo pieniędzy.

Diagnostyka samochodowa we Wrocławiu obejmuje:

  • silnik,
  • układ napędowy i jezdny,
  • diagnostyka ABS i ESP,
  • poduszki i pasy bezpieczeństwa,
  • odczyt i kasowanie kodów błędów,
  • odczyt bieżących parametrów,
  • kodowanie i adaptacja,
  • programowanie,
  • kasowanie inspekcji serwisowych.

 

Niektóre osoby decydują się na wykonanie diagnostyki samochodowej nawet w sytuacji, gdy w pojeździe nie dzieje się nic niepokojącego. Takie działanie może uchronić Cię przed poważniejszymi skutkami, które są zupełnie niezauważalne w pierwszych stadiach. Czasami dostrzeżenie pozornie błahego problemu pozwala na uniknięcie konieczności inwestowania w drogie części w późniejszym czasie. Diagnostyka samochodowa musi być jednak przeprowadzona w profesjonalnym warsztacie. W naszej firmie dbamy o to, by wszystkie zlecenia były realizowane z wykorzystaniem najlepszego sprzętu. Dzięki temu możemy zapewnić Cię, że wyniki wykonanej diagnostyki samochodowej będą całkowicie wiarygodne. Przeprowadzamy również niezbędne naprawy, dzięki czemu bez problemu poprawisz stan swojego auta bezpośrednio na miejscu. Jeśli podczas diagnostyki wyjdą na jaw niepokojące parametry, możemy zaoferować najlepszy sposób ich poprawienia w naszym warsztacie we Wrocławiu.

diagnostyka Wrocław