Geometria kół Wrocław
geometria kół Wrocław

GEOMETRIA KÓŁ WROCŁAW


W warsztacie mechaniki pojazdowej R.R. wykonujemy coraz więcej profesjonalnych działań związanych z serwisem pojazdów. Geometria kół to popularna i często wykonywana usługa, na którą raz na jakiś czas musi zdecydować się każdy kierowca. Dlaczego poprawnie ustawiona zbieżność kół jest tak ważna? Po pierwsze, decyduje ona o prostym torze jazdy! Gdy puścisz kierownicę, auto nie będzie skręcać na prawo lub lewo. Jest to ważny czynnik bezpieczeństwa, którego nie trzeba tłumaczyć doświadczonym kierowcom. Niepoprawnie ustawiona geometria kół wpływa również na nierównomierne zużycie opony. Po jakimś czasie nowy egzemplarz może okazać się starty od wewnętrznej strony, powodując niebezpieczeństwo na drodze, a także nadwyrężając Twój portfel.

Geometrię kół warto realizować w profesjonalnych warsztatach, gdzie znajduje się odpowiedni sprzęt i pracują osoby dysponujące rozległą wiedzą w tym zakresie. Takim miejscem jest właśnie R.R. Mechanika Pojazdowa Rafał Ryśnik we Wrocławiu. Oferujemy profesjonalne podejście do zleconych czynności oraz indywidualne spojrzenie na każdy pojazd. Zajmujemy się nie tylko geometrią kół, lecz także diagnostyką samochodową, autami zabytkowymi, spawaniem, klimatyzacjami czy oponami. Dzięki temu możesz skompletować cały zestaw usług, który pozwoli na zapewnienie odpowiedniego stanu pojazdu na kolejne lata. Bezpieczeństwo jest bowiem najważniejsze, zarówno jeśli chodzi o Ciebie, jak i innych uczestników ruchu drogowego. Z tego powodu warto dbać o swój samochód i regularnie sprawdzać jego działanie w profesjonalnych warsztatach.

ZBIEŻNOŚĆ KÓŁ


Eksperci zalecają wykonać ustawienie zbieżności kół raz do roku. W praktyce mało który kierowca tego pilnuje, ale należy mieć to na uwadze. Warto na bieżąco wykonać podstawowe testy, które mogą wskazać nieprawidłowości w konstrukcji osi pojazdu. Geometria kół jest także często wykonywana przy okazji napraw zawieszenia, takich jak np. wymiana amortyzatorów. W naszym serwisie w mieście Wrocław wykonamy profesjonalne ustawienie zbieżności kół w klasycznej technologii. Zapraszamy!

 

Serwis zawieszenia obejmuje m.in.:

  • ustawianie zbieżności,
  • diagnostykę zawieszenia,
  • naprawę zawieszenia,
  • mechanikę,
  • serwis kół.

Wszystkie zlecenia realizujemy w sposób profesjonalny, zwracając uwagę na indywidualną charakterystykę konkretnego pojazdu. Sprawdzenie zbieżności kół wymaga dysponowania odpowiednim sprzętem i wiedzą. W naszym warsztacie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy mogą wykonać usługę całkowicie poprawnie i zgodnie z przyjętymi normami. Dzięki temu prowadzenie samochodu stanie się czystą przyjemnością, a Ty nie będziesz musiał martwić się bardzo niebezpiecznym ściąganiem pojazdu w jedną stronę podczas jazdy.

zbieżność Wrocław