Regeneracja Przekładni Kierowniczych Wrocław
Regeneracja Przekładni Kierowniczych Wrocław

REGENERACJA PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH WROCŁAW


naprawa przekładni kierowniczych i maglownic Wrocław

Stan naszych dróg w mieście Wrocław sprawia, że zawieszenie samochodów nie ma lekkiego życia. Różnorakie dziury, nierówności i wysokie krawężniki drastycznie wpływają na zużycie układu kierowniczego i zawieszenia. Styl jazdy także ma duże znaczenie. Jednakże średnio co 100 000 przejechanych kilometrów powinieneś liczyć się z tym, że będzie potrzebna naprawa przekładni kierowniczych (maglownic). Usterki związane z tym podzespołem maja duży wpływ na bezpieczeństwo Twoje oraz innych uczestników ruchu drogowego. Nie warto ich lekceważyć!

Praktyki, które sprawiają, że regeneracja przekładni kierowniczych będzie potrzebna szybciej:

  • najeżdżanie na przeszkody,
  • napotykanie dziur przy skręconych kołach,
  • kręcenie kołami w miejscu,
  • zbyt duże felgi przy niedużym profilu opony,
  • pokonywanie progów zwalniających.

 

Objawami zużycia maglownic są m.in. „luzy” odczuwalne na kierownicy oraz stuki przy skrętach i pokonywaniu nierówności. Są to dość drogie podzespoły, stąd powszechna staje się dużo tańsza naprawa. Jest ona określana mianem regeneracji maglownic. Serwis samochodowy R.R. Wrocław chętnie wykona dla Państwa wszelkie naprawy związane z tym podzespołem. Montaż i demontaż przekładni kierowniczych jest w większości przypadków skomplikowaną czynnością wymagającą zaangażowania profesjonalistów.

KOMPLEKSOWA NAPRAWA PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH I REGENERACJA MAGLOWNIC

Usługi naszej firmy związane z naprawą przekładni kierowniczych i regeneracją maglownic obejmują takie czynności, jak:

  • diagnostyka,
  • regeneracja,
  • montaż maglownic,
  • demontaż.

 
Oferujemy kompleksowy zestaw usług, dzięki czemu z łatwością poradzimy sobie z dowolną usterką. Takie rozwiązanie znacznie poprawi komfort i bezpieczeństwo korzystania z pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz także serwis klimatyzacji samochodowej, spawanie poszczególnych elementów czy działania zawiązane z oponami i kołami. Wystarczy pozostawić auto w naszym warsztacie, a my zajmiemy się profesjonalną diagnostyką i naprawą wadliwych punktów. Zapraszamy do kontaktu i osobistej wizyty w siedzibie firmy.


Kiedy jest potrzebna regeneracja przekładni kierowniczych?

Podstawowe objawy zużycia maglownicy to odczuwalne na kierownicy luzy, a także stuki przy zmianie kierunku jazdy oraz pokonywaniu nierówności.

Na czym polega regeneracja maglownicy?

Regeneracja maglownic to wymiana uszczelek, eliminacja luzów, jak również wymiana drążków kierowniczych ich końcówek. Regeneracja maglownic to także jej oczyszczenie, wyszlifowanie listwy oraz montaż nowych tulei.

Co ma wpływ na uszkodzenie przekładni kierowniczych?

Podstawowe czynniki zużycia przekładni to: najeżdżanie na przeszkody i progi zwalniające, wjeżdżanie w dziury przy skręconych kołach, kręcenie kołami w miejscu, zbyt duże felgi przy niedużym profilu opony.