RENOWACJA AUT ZABYTKOWYCH
renowacja aut zabytkowych Wrocław

RENOWACJA AUT ZABYTKOWYCH WROCŁAW


Renowacja aut zabytkowych nie jest zbyt popularną usługą, jednak pozwala na przywrócenie dawnej świetności niesamowitym pojazdom z całego świata, które już dawno nie są produkowane. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi związane z usuwaniem zaistniałych usterek i poprawianiem aspektów wizualnych konstrukcji. Zajmujemy się naprawą aut zabytkowych, sprawiając, że wieloletnie samochody stają się w pełni sprawne i efektowne.

Renowacja aut zabytkowych obejmuje m.in.:

  • naprawy i renowacje wnętrz,
  • naprawy bieżące i główne: zawieszenia, silnika, napędu, układu hamulcowego,
  • muscle car,
  • tapicerstwo,
  • oldtimer car.

Świadczymy usługi dotyczące samochodów zabytkowych różnych marek i typów. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie, niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia usług, które sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

KOMPLEKSOWA NAPRAWA STARYCH SAMOCHODÓW

Samochody zabytkowe nie są zbyt częstym zjawiskiem na polskich drogach, jednak w całym kraju istnieje wielu zwolenników aut nie z tej epoki. Co ciekawe, takie pojazdy mogą funkcjonować w sposób całkowicie poprawny i być zgodne z obowiązującymi normami. Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę aut zabytkowych we Wrocławiu. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i umiejętnościami, dzięki którym możemy poprawnie przeprowadzić wszelkie działania. Wykonamy diagnostykę samochodową Twojego pojazdu i zadbamy o to, by funkcjonował w pełni sprawnie i wyglądał tak, jak w latach swojej świetności. Masz wątpliwości dotyczące konkretnej usługi? Skontaktuj się z nami i przedstaw szczegóły zlecenia, a my zaproponujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

KOMPLEKSOWA NAPRAWA STARYCH SAMOCHODÓW